Pazar, Ağustos 23, 2009

Hava durumu

Öncelikle bugün wearejames'ten güzel bir haber geldi. Yeni şarkıyı downloada açmışlar. Buyurunuz. Ne muhteşem şeysin James.
James - Not So StrongSonra diğer bir muhteşem şey Arctic Monkeys'in Crying Lightning single'ının 2 yeni şarkısı da aşağıdan indirilebilir. Albümdeki şarkı sayısını az bulanlara hediyedir.
Arctic Monkeys - I Haven't Got My Strange

Arctic Monkeys - Red Right Hand

Pete yine oturduğu yerde içip içip gitarını alıp içinden geleni söylemeye devam etmiş, birileri de kaydedip EP yayınlamış herhalde. Buyurunuz efendim ne hoş şeyler görünüz.
Pete Doherty - Broken Love Song

Pete Doherty - The Ballad Of Grimaldi


İngiltere'den devam edip James'ten sonra bir başka Madchester efsanesiyle devam edelim efendim. Ian Brown sololarına devam ediyor. Aşağıdan 4 şarkılık Stellify Ep'ni indirebilirsiniz. Her ne kadar The Stone Roses tadı vermese de...


Ian Brown - Stellify (EP)Radiohead'se bizimle dalga geçmeye devam ediyor. Albüm yayınlamayı bir süreliğine durdurmaktan bahsedip şarkı yağdırdı geçtiğimiz 2 hafta Thom Yorke bey. Psychedelic denemesi These Are My Twisted Words dudak uçuklatacak kadar güzel olup The Present Tense Thom Yorke'un akustik konser kaydıdır. Bilginize...
Radiohead - These Are My Twisted Words

Thom Yorke - The Present Tense
Bitmedi! The Verve yeniden dağıldı. Eh bekliyorduk zaten. Ama haberler bu kadar kötü devam etmiyor. Gitarist Nick McCabe ve basçı Simon Jones yeni bir grupla karşımızda olacaklarmış. Grubun adı "The Black Ships" ve myspacelerinde bir adet jam sessionla ses de vermişler.

Hiç yorum yok: